У Німеччині зник безвісти буковинець: учасник АТО перебував у Берліні на лікуванні

У німецькій пресі опубліковане оголошення про розшук 31-річного Ігоря Мацкуляка, якого востаннє бачили у Берліні 13 жовтня. 

Про це повідомляє сайт “Хотинські вісті“.

31-річний Ігор Мацкуляк родом із села Долиняни Хотинського району.

За словами його батька, 31-річний Ігор був дезорієнтований.

Востаннє учасника АТО бачили у м. Берлін на вулиці Пабло Пікассо 13 жовтня. З тих пір – жодного сліду. Він не повернувся до своєї квартири у Берліні та вважається зниклим безвісти.

Як виглядає (за повідомленням німецьких ЗМІ):

• зріст від 170 см до 175 см;

• струнка фігура;

• блакитні очі та коротке темне волосся;

• має шрами на правій стороні голови та шиї;

• був одягнений у сині джинси, чорно-червону куртку, чорні спортивні черевики та чорну бейсболку.

Фото – Берлінська поліція.

 

Реклама

  • Как завещал Антуан де Сент-Экзюпери, мы в ответе за тех, кого приручили. Наши домашние животные – это преданность, отдых и отрада от общения, но вместе с тем – большая ответственность. Питомцам в одинаковой степени требуются забота и хороший уход. По этой причине абсолютно любой внимательный хозяин всегда знает, где, в случае нужды, следует приобрести ветеринарные препараты для своего любимца. Ветеринарные препараты – это не всего лишь лекарства от болезней, каковым, к сожалению, уязвимы все животные. Ваш питомец нуждается в постоянном уходе, и прежде всего, в предупреждении разных заболеваний. Вам потребуются средства от паразитов, витаминные комплексы, капли для глаз и ушей, прививки. Все это вы имеете возможность приобрести в нашем интернет-магазине vetpreparaty.com, равно как и другие препараты, витамины, биодобавки и лечебные корма.

    Подробнее Симпарика

Залишити коментар