Для поліції знайти зниклих дітей – пріоритет. Тому правоохоронці разом із мобільним оператором розробили проект “Пошук дітей”. Завдяки йому знайти зниклих можуть не лише поліцейські, а й громадяни, бо ж вони оперативно отримують інформацію про розшук. Цей проект уже працює в Києві, а відтепер його запровадять і в Чернівецькій області
Поліція спільно з мобільним оператором пришвидшить пошук зниклих дітей
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)