Чернівецькі футболісти зіграли з рівненською командою “Верес”. Лише наприкінці матчу рахунок гри вдалося відкрити. “Буковина” знову програла, хоча тренери обох команд матчем задоволені
ФК “Буковина” поступився “Вересу” на домашньому полі
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)
Чернівецькі футболісти зіграли з рівненською командою “Верес”. Лише наприкінці матчу рахунок гри вдалося відкрити. “Буковина” знову програла, хоча тренери обох команд матчем задоволені