Від сьогодні у Чернівцях тимчасові зміни руху громадського транспорту

Від сьогодні, 15 жовтня, до 15 грудня 2018 року у Чернівцях перекрито рух транспорту по площі Соборній на ділянці від вул.І.Котляревського до вул.І.Франка. Це пов’язано з проведенням робіт з капітального ремонту проїжджої частини площі Соборної.

Через це змінить рух громадський транспорт.

Курсування автобусів на міських автобусних маршрутах №6 “вул.Садова – вул.Заставнянська” та №29 “Автовокзал – вул.Луковецька” буде здійснюватись по маршруту: вул.Героїв Майдану, площа Соборна, вул.29 Березня та у зворотньому напрямку.

Курсування автобусів на міському автобусному маршруті №9-А “завод Гравітон – площа Соборна” буде продовжено до магазину “Колос” по площі Соборній, вулицях І.Франка, Університетській до вул.С.Бандери (кінцева) та у зворотньому напрямку по вул.С.Бандери, вул.А.Міцкевича, вул.І.Франка, площі Соборній.

Курсування тролейбусів на міських тролейбусних маршрутах №6 та №6-А “вул.Південно-Кільцева – площа Соборна” буде здійснюватись по вул.Героїв Майдану, вул.Бахрушина (центральний ринок), вул.О.Поповичва, вул.А.Ончула (кінцева).

Реклама

Залишити коментар