Великобританія і Євросоюз домовилися про умови угоди щодо Brexit

Сьогодні у ЄС призначена зустріч послів, на якій, за данними ЗМІ, представлять параметри угоди щодо виходу Британії з блоку.

Угода стосовно Brexit дасть можливість Британії мати безпечний вихід з блоку з перехідним періодом для запобігання економічних труднощів, повідомляє Politico з посиланням на власні джерела.

Британський департамент з виходу з ЄС виступив із заявою про незаплановану поїздку до Брюсселя міністра щодо Brexit Домініка Рааба.

“Незважаючи на кілька великих проблем, які необхідно вирішити, включаючи кордон з Північною Ірландією, всі погодилися, що необхідні переговори віч-на-віч напередодні засідання Європейської ради”, – заявив представник департаменту.

Водночас напередодні ввечері була призначена зустріч 27 послів, які очолюють делегації країн – учасниць ЄС. Джерела видання повідомили, що на зустрічі послів представлять параметри угоди щодо виходу Британії з блоку.

Одне з джерел видання повідомило, що угода все ще перебуває на рівні переговорів. У свою чергу представник Європейської комісії відмовився коментувати, заявивши, що “переговори тривають”.

Після досягнення попередньої угоди між Лондоном і Брюсселем, яка буде схвалена послами, її відправлять на розгляд міністрів закордонних справ 27 країн ЄС. Після цього угода буде обговорюватися на полях засідання Євроради лідерами країн, що входять у блок.

Видання повідомляє, що є побоювання того, що угода може бути не підтримана в Лондоні Демократичною партією юніоністів, яка співпрацює з Консервативною партією прем’єра Британії Терези Мей.

При цьому у вересні Тереза ​​Мей заявляла, що перегори щодо Brexit зайшли в глухий кут.

Фото – Dan Kitwood / Getty Images.

Реклама

Залишити коментар