Вже другу добу поспіль мешканці села Великий Рожин, що на Івано-Франківщині, перекривають дорогу. Мітингувальники нікого не пропускають та вимагають, аби трасу державного значення відремонтували. І така ситуація безпосередньо стосується й Чернівецької області, адже перекрита дорога – це фактично єдиний шлях, що з’єднує Путильщину з цивілізацією. На місці подій були й наші журналісти
Мітингувальники перекрили дорогу,та вимагають її відремонтувати
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)