Після зміни так званих допорогів усі роботи вартістю до 1,5 мільйона гривень на автошляхах міста виконують без тендерних процедур. А це означає, що гроші йдуть у кишені фірм, які на власний розсуд обирає керівництво міськради. Та ось справді великий куш отримає фірма “Роси Буковини”. Саме вона перероблятиме проект на ремонт ділянки вулиці Героїв Майдану
Чернівецькі дороги ремонтують без тендерних процедур
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)
Продану потрібно відбити гроші які він заплатив за 29 голосів у міській раді. А рідному місту потрібні гроші для підкупу виборців в наступних виборах та заплатити суддям які закрили справу по підкуп виборців у минулих виборах