Сусіди боялись, що вогонь перекинеться й на їхні будинки, бо ж частина споруд із дерев’яним перекриттям. Чому мешканці підозрюють власника половини будівлі у підпалі?
У центрі Чернівців горіло нежитлове приміщення. Містяни кажуть, що це невипадково
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)
Сусіди боялись, що вогонь перекинеться й на їхні будинки, бо ж частина споруд із дерев’яним перекриттям. Чому мешканці підозрюють власника половини будівлі у підпалі?
это уже давно заброшка.