Україна і Туреччина скасовують обмеження на перевезення вантажу

Українсько-турецька Комісія з питань міжнародних автомобільних перевезень домовилася про перехід на бездозвільну систему виконання двосторонніх та транзитних вантажних перевезень між Україною та Туреччиною з 2019 року.

Україна і Туреччина домовилися зняти обмеження на виконання двосторонніх і транзитних вантажних перевезень з 2019 року. Про це країни домовилися в ході засідання українсько-турецької Змішаної Комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень, що відбулося 3 – 4 жовтня в Анкарі, повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури України.

“Найголовнішим досягненням є домовленість про перехід на бездозвільну систему виконання двосторонніх і транзитних вантажних перевезень між Україною і Туреччиною. Сторони домовилися до кінця жовтня 2018 року напрацювати відповідний проект Протоколу про внесення змін до чинної двосторонньої угоди, а також докласти максимум зусиль для підписання в 2019 році”, – йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що до моменту підписання і набрання чинності відповідних змін до Угоди сторони погодилися, починаючи з 2019 року, здійснювати обмін додатковими дозволами для здійснення двосторонніх перевезень в необмеженій кількості, для задоволення потреб вітчизняних перевізників.

Фото – УНІАН.

 

Реклама

Залишити коментар