У Чернівецькій області учасника “ДНР” засудили до 9 років позбавлення волі

Шевченківський районний суд Чернівецької області визнав винним 48-річного жителя Донецької області у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 КК України (участь в діяльності терористичної організації). Зловмиснику призначили покарання – 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Під час досудового розслідування, яке проводило УСБУ у Чернівецькій області за процесуального керівництва прокуратури,  встановлено, що у 2014 році обвинувачений вступив до терористичної організації “Донецька народна республіка” та брав участь в бойових діях проти військовослужбовців Збройних Сил України, повідомляє прес-служба прокуратури Чернівецької області.

Зокрема, у складі терористичного угрупування здійснював патрулювання м. Ясинувата Донецької області, залякував місцеве населення, а також здійснював охорону стратегічних військових об’єктів терористичної організації.

За скоєне суд призначив зловмиснику покарання у вигляді 9 років позбавлення волі, з конфіскацією всього належному йому на праві власності майна, за виключенням житла.

До вступу вироку в законну силу підсудний перебуватиме під вартою в ДУ “Чернівецький слідчий ізолятор”.

Реклама

Залишити коментар