Арсеній Яценюк: “Північний потік”- це антиєвропейський і антиукраїнський проект Росії

Після зустрічі з Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель 5 жовтня в Берліні лідер партії “Народний фронт” Арсеній Яценюк наголосив: “Росія ніколи не доб’ється того, щоби позбавити Україну транзитного потенціалу. Цього не буде. Позиція Канцлера Німеччини, що Україна повинна бути транзитною державою, була чітко зазначена”. Про це повідомляє прес-служба партії.

Яценюк заявив, що позиція України залишається незмінною: “Північний потік” є антиєвропейським і антиукраїнським проектом. “Північний потік” приносить великі збитки як для України, так і для Польщі та Європи в цілому”.

“Це шлях російської газової монополії отримати більшу частку ринку в Європейському Союзі”, – сказав він.

“Ми вважаємо, що в поточній ситуації треба залишити Україну транзитером, і це навіть не може дискутуватися. Канцлер чітко заявила про те, що “Північний потік” – це не тільки економічний проект, а що він і має політичні наслідки. Тому спільна позиція України, Європейського Союзу і Сполучених Штатів Америки по збереженню України як ключового транзитера газу теренами Східної Європи є на порядку денному і Канцлера, і України в першу чергу”, – наголосив лідер “Народного фронту”.

 

Реклама

Залишити коментар