Майже три роки тому в селі Корчівці сталося жорстоке кровопролиття. 60-річну місцеву жительку знайшли вбитою на власному подвір’ї. У скоєнні злочину правоохоронці запідозрили трьох молодиків, які в той день саме допомагали жінці по господарству. Одного з них уже засудили до 13 років ув’язнення. Інші двоє досі перебувають у СІЗО
Вбивали чи ні. Вже більше року двоє буковинців очікують рішення суду в СІЗО
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)