Угорські ліберали засуджують політику свого уряду стосовно вступу України в НАТО

Угорська ліберальна партія вважає, що постійне перешкоджання інтеграції України з НАТО є серйозною безвідповідальністю з боку уряду Орбана.

Про це йдеться у заяві прес-служби політсили.

Ліберальна партія впевнена, що якомога скоріший вступ України в НАТО в інтересах Угорщини та закарпатської угорської громади.

“Ми погоджуємось із урядом Орбана щодо того, що український освітній закон матиме негативний вплив на становище наших співвітчизників, які проживають на території нашого східного сусіда, але водночас вважаємо, що набагато вищим ризиком є те, що без підтримки НАТО Україна стане жертвою Росії”, – заявили про свою позицію ліберали.

“В останній період вийшло все більше новин з приводу того, що за нападами на закарпатську угорську громаду стоять не українські націоналісти, а проросійські праворадикальні групи. У війні проти російських сепаратистів, яка відбувається на східних кордонах держави, гинуть все нові солдати угорської національності, що несуть службу в українській армії. Однозначним інтересом угорської нацменшини є якомога скоріший вступ України в НАТО та Європейський Союз”, – підкреслила ліберальна партія.

У заяві сказано, що після отримання членства було б легше вносити зміни і до проблемного освітнього закону.

“Блокуванням членства України в НАТО уряд Орбана ризикує тим, що Україна безповоротно потрапить до російської сфери інтересів. Віримо, що кабінет партії Фідес, який має дружні стосунки із В.Путіном, блокує інтеграцію Києва до Організації Північноатлантичного Договору не через прохання російської сторони. Просимо уряд Орбана зробити усе необхідне для захисту закарпатських угорців та цілісності України. Просимо підтримати вступ країни до НАТО та ЄС!” – зазначили у політсилі.

Фото – narodna-pravda.ua.

Реклама

Залишити коментар