Замість навчальних програм – кафе з кальяном, дитячий лабіринт та сігвеї. Проте таке використання землі в центральному парку депутатом Чернівецької міськради владу не бентежить. А тому право й надалі заробляти там, де школярі мали б безкоштовно вивчати технології, за паном Петришиним планують залишити. Мовляв, інших пропозицій все одно нема
Кальян замість навчання. Чи буде депутат міськради і далі господарювати в парку у Чернівцях
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)