Виставки, народні гуляння, медовуха та запальна музика, – це та багато інших цікавинок очікують чернівчан та гостей міста на Фестивалі гуцульської культури уже цими вихідними
З нагоди Дня міста в Чернівцях зіграють гуцульське весілля
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)
Виставки, народні гуляння, медовуха та запальна музика, – це та багато інших цікавинок очікують чернівчан та гостей міста на Фестивалі гуцульської культури уже цими вихідними