Ярмоленко забив ефектний гол у ворота “Манчестер Юнайтед” (відео)

У рамках 10-го туру АПЛ “Вест Хем”, за який грає українець Андрій Ярмоленко, вдома приймав “Манчестер Юнайтед”. Господарі поля перемогли з рахунком 3:1.

“Вест Хем” відкрила рахунок у матчі вже на 5-й хвилині. Сабалета прострілив до лінії воротарського майданчику, звідки Андерсену не склало труднощів переправити м’яч у ворота, передає “24 канал“.

Найцікавіше для українських вболівальників припало на кінець першого тайму, коли перевагу “Вест Хему” у матчі подвоїв Андрій Ярмоленко. Українець отримав м’яч поруч з лінією штрафного і пробив у напрямку воріт, а потім м’яч рикошетом від ноги Лінделефа влетів в ближню від де Хеа дев’ятку – 2:0.

Однак пізніше цей гол перезаписали на автогол Лінделефа.

Ярмоленко провів у грі 72 хвилини, поки його не змінив Роберт Снодграс. Таким чином, перемігши “Манчестер Юнайтед”, лондонці подовжили безпрограшну серію до чотирьох матчів.