Фищук прокоментував підсумки урядової перевірки діяльності Чернівецької ОДА

Комісія Кабінету міністрів, яка працювала в області упродовж двох тижнів, зафіксувала 68 порушень у роботі ОДА. Не з усіма претензіями голова Чернівецької облдержадміністрації Олександр Фищук погоджується.

“54 представника міністерств і служб працювали в області протягом останніх двох тижнів. Вони перевіряли виконавчу дисципліну не тільки обласної державної адміністрації, але і районних державних адміністрацій також. За підсумками перевірки вони виявили 68 порушень”, – розповів Олександр Фищук у програмі “Політика” на телеканалі ТВА.

Втім, як зазначив голова ОДА, не всіх їх можна вважати порушеннями.

“Якщо є порушення, то вони тягнуть за собою негативні наслідки”, – зазначив він.

Як приклад, Фищук розповів про те, що одне із зауважень було про роботу комісії з ліквідації по заборгованості виплати заробітної плати. Станом на 1 вересня в області було 73 тисячі гривень заборгованості, а це дуже малий показник у порівнянні з іншими областями.

Тому, за словами голови ОДА, достатньо, щоб комісія збиралася один раз на рік, але був результат.

Свою роботу Фищук не оцінював і додав, що виявлені порушення не призвели до серйозних наслідків. Тому оцінювати роботу ОДА за результатами перевірки – це право Президента і уряду.

Окрім цього у програмі говорили про дороги в області, проблеми проведення децентралізації, кадрові зміни у Генеральному консульстві Румунії у Чернівцях.

Щодо скандалу з угорськими паспортами на Закарпатті, за словами Фищука, у нас немає подібних проблем. Буковина –  багатонаціональний край, але ситуація з подвійним громадянством перебуває на постійному контролі.

Реклама

  • Дедуля, пока, на своем месте. И не надо его трогать сионистам, геям-педарастам, ворью от власти. Он, далеко не !ангел”, но и не враг Буковине, как Тимиш, Кобевко, Заславский, Жижиян, Мунтян, …. Нет смысла трогатьего до выборов. Опосля, если будет виновен, посадим …

Залишити коментар