Кадрові зміни в Чернівецькій міськраді: Бешлей – директор департаменту ЖКГ

З 26 вересня 2018 року на посаду директора департаменту житлово-комунального господарства міської ради призначено Бешлея Володимира Васильовича, який успішно пройшов конкурсне випробування та був зарахований до кадрового резерву міської ради. Про це повідомляє прес-служба ратуші.

Володимир Бешлей, 1983 р.н., уродженець м.Чернівці, має дві вищих освіти за спеціальностями “Облік і аудит” та “Економіка підприємництва”. Працював начальником відділу головного управління регіонального розвитку, архітектури та інфраструктури Чернівецької облдержадміністрації, начальником відділу досліджень і розслідувань Чернівецького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, виконував обов’язки директора департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради. Має досвід роботи в органах місцевого самоврядування, зокрема був обраний депутатом Першотравневої районної в місті ради ХIV скликання та тричі обирався депутатом Чернівецької міської ради, працював головою постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та охорони навколишнього середовища, з питань земельних відносин , архітектури та будівництва.

З 26 вересня 2018 року призначено за строковим трудовим договором на посаду директора департаменту економіки міської ради в порядку переведення Гавриша Віталія Ярославовича (на період служби в Збройних Силах України Руденка С.В.)

Віталій Гарвиш, народився в 1986 році в м.Заліщики, Тернопільської області. Має дві вищих освіти за спеціальністю “правознавство”, “Банківська справа»”, “Облік та аудит”. Працював на різних посадах в АТ “Райффайзен банк Аваль”, директором ТОВ КК “Фреш”, депутат Чернівецької міської ради.

 

Реклама

Залишити коментар