Підприємство поверне землю Чернівцям та сплатить півмільйона гривень

Господарський суд Чернівецької області  зобов’язав підприємство сплатити заборгованість за користування землею, розірвати договір оренди та повернути земельну ділянку.

Як повідомила прес-служба прокуратури Чернівецької області, господарський суд задовольнив позов керівника Чернівецької місцевої прокуратури в інтересах Чернівецької міської ради до товариства з обмеженою відповідальністю.

Як було встановлено, 30.04.2009 року підприємство уклало з Чернівецькою міською радою договір оренди землі, відповідно до якого міська рада  передала товариству у платне користування земельну ділянку площею 0,0194 га вартістю понад півмільйона гривень. 
Однак, всупереч умовам договору товариство з початку 2017 року по травень 2018 кошти за користування землею не сплачувало. 
Оскільки несплата коштів за користування земельними ділянками завдає майнову шкоду міській раді, керівник Чернівецької місцевої прокуратури звернувся до суду з відповідним позовом про стягнення з товариства заборгованості, розірвання договору оренди  та повернення земельної ділянки.
Реклама

Залишити коментар