У столиці побили суддю, який веде справу про вбивство людей на Майдані

Біля власного будинку було здійснено напад на суддю Святошинського районного суду міста Києва Сергія Дячука. Потерпілий пов’язує напад з професійною діяльністю. Суддю госпіталізовано до однієї з київських лікарень. Нападника затримали. 

У п’ятницю ввечері, 14 вересня, було скоєно напад на суддю Святошинського районного суду міста Києва Сергія Дячука, який слухає справу про вбивство людей на Майдані. Про це повідомляє сайт Ради суддів України.

Зловмисника спіймали. Як повідомили у відділі комунікації поліції Києва, затриманий – киянин, 1964 року народження. Він і суддя були знайомі.

Напад зловмисника Сергій Дячук пов’язує з професійною діяльністю, про що свідчать погрози розправитися з суддею і вислови, що повторюють риторику людей, які невдоволені тими рішеннями, які судді ухвалюють, та закликають до розправи над суддями.

На місті злочину працювала міліція, а інформація внесена до єдиного реєстру досудових розслідувань за саттєю 296 (хуліганство) частина 4 (дії, передбачені частинами першою, другою або третьою цієї статті, якщо вони вчинені із застосуванням вогнепальної або холодної зброї чи іншого предмета, спеціально пристосованого або заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень).

Голова Ради суддів України Олег Ткачук повідомив, що напад на суддю буде обговорюватися на засіданні Ради, що відбудеться 17 вересня 2018 року в Одесі.

“Рада суддів України стурбована тим, що ті, хто закликає до розправи над суддями, дедалі частіше переходять до дій. Потрібно невідкладно вживати заходи, які покладуть цьому край!” – наголосив Олег Ткачук.

Як відомо, суддя Дячук відомий громадськості тим, що під його головуванням відбуваються слухання справи вбивства людей на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Справа, у якій вже фігурують 157 потерпілих та більше 500 свідків. На лаві підсудних — п’ятеро екс-службовців київського полку “Беркут”. Їх звинувачують у масовому вбивстві протестувальників, а також у вчиненні терористичного акту. Справу колишніх правоохоронців веде колегія суддів з головуючим Сергієм Дячуком та за участі суду присяжних.

Фото – LB.ua

Реклама

Залишити коментар