Майданчик-переможець “Бюджету ініціатив” у Чернівцях не будували через земельне питання

Спортивний майданчик, який переміг у «Бюджеті участі» в Чернівцях, не встигають вчасно добудувати. 

У Чернівцях багатофункціональний спортивний майданчик “Будівельники миру”, що знаходиться на перехресті вулиць Будівельної та Текстильників, наразі лише всипаний щебенем, а будівельні роботи мають завершити до кінця місяця – 30 вересня, пише МБ.

Роботи не починалися до початку вересня, аж поки мешканці не звернулися в департамент містобудівного комплексу, йдеться у матеріалі.

“Договір із підрядником був заключений 5 липня, після заключення договору, протягом 5 днів мали приступити до будівництва. Відповідно до договору будівельні роботи мали бути завершені до 30 вересня. Будівельні роботи не розпочиналися, ми чекали до вересня, а потім уже звернулися в департамент містобудівного комплексу. Там нам пояснили, що є якісь неточності у проекті, багато не врахованих робіт, ніяк не можуть дійти згоди у вартості тих робіт. Будівництво почалося аж 5 вересня, після того, як ми звернулися до депутатів міської ради”,— розповіла Яна Брус, авторка проекту.

За словами заступника міського голови Володимира Середюка, роботи не розпочиналися два місяці, бо не були узгоджені всі питання, зокрема, пов’язані з земельною ділянкою.

“В ході реалізації даного проекту були певні труднощі і неточності у проектній документації, особливо пов’язане із рельєфом місцевості. На початку проведення робіт було виявлено бетонні підземні споруди, яких не було виявлено під час проектування. Однак тепер ці питання вирішені та виставлені нові дедлайни по виконанню робіт.  Дійсно, два місяці не розпочиналися, тому що не усі питання були узгоджені. Питання із землею пов’язане, не вирішені межі земельних ділянок, тому проводити роботи не було можливості. Не знімаючи відповідальності із замовника, це все можна було зробити раніше”, — сказав чиновник.

“Спочатку з технічної частини не було робіт по вивезенні ґрунту, вирівнюванні території та знесенні дерев. Потрібно було внести зміни в робочий проект. Тепер на комісії уже ці питання вирішили, тому намагатимемось стигнути все доробити у вказані строки”,— каже Ігор Баскевич, директор ТОВ “Аскор-Буд”.

Будівництво проекту-переможця завершиться, лише на місяць пізніше за першочергово вказані строки.

Реклама

Залишити коментар