Facebook почав перевіряти правдивість фото і відео

Соціальна мережа Facebook почала перевіряти правдивість фото і відео за допомогою штучного інтелекту. 

Найбільша соціальна мережа в світі Facebook почала перевіряти фотографії та відео на достовірність. Про це в корпоративному блозі повідомила менеджер компанії з продуктів Антонія Вудфорд, передає Кореспондент.

За її словами, вже сьогодні компанія розширює перевірку фактів для фотографій і відео для всіх своїх 27 партнерів в 17 країнах по всьому світу.

“Це допоможе нам швидше виявити і вжити заходів проти більшої кількості дезінформації”, – зазначила Вудфорд.

Зазначається, що створена самонавчальна модель, яка використовує різні сигнали залученості для виявлення потенційно помилкового контенту. Наприклад, зворотний зв’язок від користувачів соцмережі. Такі фото і відеоматеріали будуть передаватися експертам для перевірки фактів дійсності.

Спочатку подібна практика діяла лише щодо текстових публікацій. Компанія “активно працює над новими технологіями”, щоб “розібратися з іншими формами дезінформації”, наголосила Вудфорд.

Раніше представники Twitter і Facebook в Сенаті США визнали, що не були готові до протидії спробам Росії втрутитися в президентські вибори 2016 року. Соціальним мережам знадобилося надто багато часу, щоб почати боротьбу з політичною маніпуляцією і поширенням пропаганди.

Фото – depo.ua.

Реклама

Залишити коментар