Секретар Чернівецької міської ради Василь Продан зараз перебуває у закордонному відрядженні. Про це повідомили у міській раді, одному з місцевих видань. У відділі кадрів мерії зазначили, що протягом 13-14 вересня Продан поїхав до Австрії для участі в переговорах щодо поглиблення партнерських стосунків та запровадження спільних проектів між Чернівцями та Клагенфуртом
Секретар Чернівецької міськради Продан полетів до Австрії
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)