Маршрутки брудні, водії висаджують пасажирів далеко від зупинок, а пільговиків і взагалі відмовляються возити. З підняттям ціни на проїзд у громадському транспорті до 5 гривень, чернівчани відчули навантаження на гаманець, але натомість не відчули покращення сервісу. Тож члени виконкому зібрали перевізників, які курсують у напрямку Калинівського ринку, аби з’ясувати як працювати далі
Деякі перевізники у Чернівцях відмовляли у безоплатному проїзді пільговикам
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)