В Україні можуть підвищити штраф за непристібнутий пасок безпеки

Профільний комітет рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо зниження смертності та травматизму на дорогах України.

Члени комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності розглянули проект Закону “Про внесення змін до статті 121 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо зниження смертності та травматизму на дорогах України шляхом збільшення рівня користування ременями безпеки та мотошоломами)” №8492.

У Документі попонується внести зміни до частини 5 статті 121 Кодексу України про адміністративні правопорушення та збільшити адміністративну відповідальність за порушення правил користування ременями безпеки та мотошоломами з 51 гривні до 850 гривень.

Таке збільшення пов’язане із значною суспільною небезпекою та масовим невикористанням ременів безпеки та мотошоломів водіями та пасажирами.

Про це повідомляє прес-служба Верховної Ради України.

Народні депутати підтримали законопроект, прийняття якого дозволить посилити відповідальність за порушення правил користування ременями безпеки та мотошоломами та підвищити безпеку водіїв і пасажирів транспортних засобів.

 

фото – autopark.pp.ua

Реклама

Залишити коментар