Одразу дві смертельні ДТП сталися минулої доби у Чернівецькій області. У селищі Красноїльськ 49-ти річний водій легковика, перевищив швидкість, в результаті чого автівка вилетіла у ставок. Інша аварія трапилася поблизу Хотина. 56-ти річна водійка автомобіля ВАЗ, не впоралась з керуванням та виїхала на зустрічну смугу, через що зіткнулась із позашляховиком. Як наслідок, жінка отримала травми несумісні з життям
Троє осіб загинули у двох ДТП протягом останньої доби на Буковині
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)