Рада прийняла поправки Порошенка щодо “єдиного вікна” на митниці

Верховна Рада з другої спроби прийняла в цілому законопроект про “єдине вікно” на митниці з поправками президента.

За відповідне рішення проголосували 259 народних депутатів. Про це повідомляє Економічна правда. 

Законопроект передбачає подачу до митного оформлення дозвільних документів в електронній формі і  оптимізує роботу контролюючих служб на пунктах пропуску через держкордон.

За словами голови парламентського комітету з питань податкової та митної політики Ніни Южаніної, документ дозволяє узаконити зміни на митниці, які вже впроваджені урядом на рівні підзаконних актів, а також передбачає подальше спрощення та оптимізацію митних процедур.

Нагадаємо, відповідний законопроект щодо “єдиного вікна” №7010 було прийнятоВерховною Радою 5 липня, але 27 липня накладено вето президентом України.

Питання викликали зміни до законів “Про стимулювання розвитку вітчизняного машинобудування для агропромислового комплексу” та “Про державну підтримку сільського господарства України”.

Згідно з ними, спеціальні вагони для перевезення зерна віднесені до техніки та обладнання для агропромислового комплексу, на придбання яких сільськогосподарським товаровиробникам надається державна підтримка за рахунок коштів бюджету.

Реклама

Залишити коментар