Змінилася влада, змінилася й політика більшості. Депутати Чернівецької міської ради більше не вважають закупівлю комунальних автобусів безглуздою ідеєю. І проти лізингу аргументів теж не знайшли. Тож погодилися на те, аби тролейбусне управління закупило в лізинг автобуси та тролейбуси на загальну суму 200 мільйонів гривень. Чому ця ідея – поки лише протокол про наміри, та чи справді вигідні умови прописали в рішенні?
Депутати у Чернівцях визнали, що є потреба купувати комунальний транспорт у лізинг
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)