Суд у справі Каспрука відкладається: у міськраді планують найняти приватного адвоката – ЗМІ

Перше судове засідання у справі щодо поновлення Олексія Каспрука на посаді міського голови Чернівців 14 вересня, як було заплановано раніше, не відбудеться.

Про це Олексій Каспрук повідомив сьогодні у коментарі кореспонденту molbuk.ua.

Він заявив, що 3 вересня йому надійшов лист від Чернівецької міськради, в якому сторона мерії просить суд продовжити термін для ознайомлення із матеріалами справи терміном на 10 днів.

Водночас, за словами Каспрука, у листі йдеться, що міська рада має намір залучити приватного адвоката до участі у судовому процесі.

“Юридичне управління придумало, що у них якийсь конфлікт інтересів. Тому треба міськраді нібито обов’язково залучати приватного адвоката, який буде відстоювати позиції міськради у суді”, – повідомив Каспрук.

У доповідній за підписом начальника юридичного управління міськради Олександра Шиби зазначається, що раніше цей структурний підрозділ мерії пропонував зняти з розгляду проект рішення міськради “Про дострокове припинення повноважень міського голови Чернівців Олексія Каспрука”.

“Для підготовки зазначеного висновку було долучено практично увесь склад юридичного управління”, – йдеться у тексті документу. Водночас у доповідній зазначено, що у відповідності до положень про юруправління міськради, співробітники цього підрозділу представляють у суді інтереси Чернівецької міськради і виконавчого комітету.

“Таким чином, з огляду на ситуацію, яка склалася, виникає певний конфлікт інтересів у діяльності співробітників юридичного управління”, – зазначено в документі.

Водночас у доповідній за підписом Шиби пропонується міськраді залучити адвоката для об’єктивної та неупередженої підготовки відзиву та представництва міськради у суді.

Реклама

Залишити коментар