Третього вересня навчальні заклади відчинили двері для школярів. Стартувала одна з найпотужніших реформ – освітня. Нова українська школа – нововведення, на яке покладають чималі надії, а з державного бюджету виділили майже 1,5 мільярда гривень. З них 40 мільйонів отримала Чернівецька область. Майже всі буковинські школи частково обладнані всім необхідним, та Сокирянський район і місто Чернівці поки пасуть задніх
Підручники, яких бракувало для школярів на Буковині, уже почали надходити
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)