Пакунки малюка отримають всі родини згідно з поданими заявами

Починаючи з 1 вересня 2018 року при народжені дитини здійснюється надання одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”, але не пізніше ніж через 30 днів з дня народження дитини.

Про це повідомляє прес-служба Чернівецької міської ради.

Відповідно до затвердженого Порядку, право на отримання “пакунка малюка” мають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які на законних підставах проживають на території України і народили живонароджену дитину.

Пунктом 9 Порядку визначено, що «пакунок малюка» видається під час виписки новонародженої дитини з пологового будинку.

Якщо на день виписки у пологовому будинку були відсутні “пакунки малюка”, місцевий структурний підрозділ з питань соціального захисту населення на підставі заяви отримувача допомоги звертається до обласного структурного підрозділу з питань соціального захисту населення для забезпечення отримувача “пакунком малюка”. Тобто, якщо на день виписки у пологовому будинку відсутні “пакунки малюка”, для його отримання мати або батько подає заяву до місцевого структурного підрозділу з питань соціального захисту населення (заява оформлюється в пологовому будинку).

Згідно із заявою місцевий структурний підрозділ з питань соціального захисту населення забезпечує надання “пакунку малюка” (не більше ніж протягом 17 робочих днів) отримувачу за місцем проживання. Як повідомили в міському управлінні охорони здоров’я та управлінні праці то соціального захисту населення Чернівецької міської ради, всі батьки дітей, які народились 1 вересня 2018 року і в наступні дні, отримають “пакунки малюка” за місцем проживання відповідно до поданих заяв.

 

фото – vkursi.te.ua

Реклама

Залишити коментар