У Чернівцях презентують поетичну збірку Артема Сенчила та Іванни Стеф’юк

7 вересня у Центральному Палаці культури Чернівців відбудеться презентація нової поетичної збірки “Раптівка. Обратная сторона Земли”, видана у співавторстві Артема Сенчила та Іванни Стеф’юк. Книга вийшла у Друкарскому дворі Олега Федорова, автор обкладинки, макета та ілюстрацій – Артем Сенчило.

Артем Сенчило – український поет, який пише глибоко філософські тексти українською, російською та білоруською мовами, автор низки поетичних збірників, організатор поетичних фестивалів та конкурсів всеукраїнського та міжнародних рівнів. Волонтер, який з перших днів російської агресії на сході України займався допомогою українським воїнам у складі збройних сил та добровольчих батальйонів, що стали на захист країни. Чернівці він відвідає вдруге і напередодні довготривалого відрядження до Сполучених Штатів Америки, де працюватиме близько року.

Іванна Стеф’юк – українська письменниця, літературознавець, етнограф, методист. Член Національної спілки письменників України. Лауреат літературно-мистецької премії імені Марка Черемшини та літературної премії імені Пауля Целана. Кандидат філологічних наук. Сфера наукових зацікавлень: сакральний аспект трактування тексту, топос гір у літературі, Марко Черемшина, українська традиційна культура, родинна обрядовість Буковини, що глибоко відображається у її поетичній творчості, прозових творах.

У 2018 році Іванна Стеф’юк виграла Президентський грант на видання власної поетичної збірки. Про це йдеться у розпорядженні Президента України про призначення грантів молодим діячам у галузі театрального, музичного, образотворчого мистецтва, а також молодим письменникам і майстрам народного мистецтва для створення і реалізації творчих проектів.

Захід відбудеться за сприяння Гостинного комплексу “Затишок” та проходитиме в рамках реалізації проекту “На трьох”, під час якого прозвучать також пісні на вірші учасників проекту у виконанні чернівецького барда Олександра Мадея.

Вхід вільний.

Початок о 18.00.

 

 

Реклама

Залишити коментар