Новий курс нової влади. Ще донедавна депутати чернівецької міськради були категорично проти закупівлі тролейбусним управлінням комунальних автобусів. Більше того, комунальний автотранспорт називали збитковим. ((зк)) Нагадаємо, з пропозицією закупити автобуси за бюджетні кошти неодноразово виступав міський голова Олексій Каспрук. Однак підтримки не знайшов. Та тепер риторика змінилась і нічого поганого у цьому обранці, схоже, більше не бачать. Принаймні проект рішення щодо виділення грошей на закупівлю машин у лізинг внесли у порядок денний і заперечень ні в кого не виникло
Депутати вирішуватимуть, чи потрібні Чернівцям комунальні автобуси
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)