Домоглися свого. Проїзд у Чернівецьких маршрутках з 1 вересня коштуватиме 5 гривень. Окрім того, з грудня повернуться і соціальні проїзні квитки. Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет міськради. Тож, хто може розраховувати на соціальні блага від секретаря Продана?
5 гривень з 1 вересня коштуватиме проїзд у чернівецьких маршрутках. Відновлять і соціальний проїзний
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)
Дуже цікаво! Квитки дорожчають з 1 вересня, а соціальний проїзний аж з грудня. Чому не навпаки?