По півтора мільйона на 15 об’єктів, та ще з десяток дешевших робіт. А це означає, що жодних тендерів і відкритих закупівель не буде. Депутати Чернівецької міськради вирішили повносити зміни до програми комфорте місто. Дарма що ще до початку сесії, та без відповідного рішення, роботи на деяких об’єктах вже розпочали
Розділили з голосу понад 100 млн. Які дороги у Чернівцях ремонтуватимуть і хто виконуватиме роботи?
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)
Правильно, граблі ще ніхто не скасовував, але закони теж!