Оновлена школа, спортивний майданчик та європейські думки. Новоселицька ОТГ – одна з наймолодших громад Чернівецької області. Її утворили минулого року, та вже є перші позитивні результати
Новоселицька ОТГ ефективно використовує державні субвенції
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)
Оновлена школа, спортивний майданчик та європейські думки. Новоселицька ОТГ – одна з наймолодших громад Чернівецької області. Її утворили минулого року, та вже є перші позитивні результати