На Сумщині керівник благодійного фонду продав 100 автівок, призначених для людей з івалідністю

На Сумщині судять керівника Благодійного фонду соцзахисту людей з інвалідністю за незаконну реалізацію понад 100 безкоштовно переданих для потреб фонду автомобілей. Про це повідомляє прес-центр Судової влади України.

“20 серпня 2018 року, у зв’язку із неявкою захисника, відкладено розгляд кримінального провадження стосовно керівника Благодійного фонду соціального захисту (підтримки) людей з інвалідністю Сумської області «Соцінвест». Особа обвинувачується у зловживанні повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 364-1 КК України).

Наступне відкрите судове засідання відбудеться 31 серпня 2018 року о 09 год. 30 хв.

Головуючий суддя – Сибільов О.В.”, – йдеться у повідомленні.

Довідка:

У ході слідства встановлено, що благодійному фонду «Соцінвест» безоплатно надано для використання у благодійних цілях 123 транспортні засоби, які були конфісковані державою та не реалізовані. Відчуження такого майна можливе виключно за умови сплати мита та інших податків і зборів. При цьому обвинувачений зареєстрував та облікував за благодійним фондом лише 14 транспортних засобів, а решту реалізував як запчастини, не сплативши при цьому обов’язкові платежі до бюджету.

Таким чином, керівник благодійного фонду заподіяв шкоди державним інтересам у вигляді неможливості надання соціально-незахищеній, малозабезпеченій категорії громадян та людям з інвалідністю транспортних засобів, а також ненадходження податків, зборів та обов’язкових платежів до бюджету на загальну суму 1664172,45 грн.

 

фото flickr.com

Реклама

Залишити коментар