ФК “Буковина” вдома приймав команду з Житомира “Полісся”. Це п’ятий матч сезону, який закінчився нічиєю. Чернівецька команда здобула перше домашнє очко в сезоні та перебуває на четвертому місці
“Буковина” зіграла внічию з ФК “Полісся” Житомир
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)
ФК “Буковина” вдома приймав команду з Житомира “Полісся”. Це п’ятий матч сезону, який закінчився нічиєю. Чернівецька команда здобула перше домашнє очко в сезоні та перебуває на четвертому місці