Протягом останніх десяти років людство виробило стільки пластику, як за все двадцяте століття. І половину з цих матеріалів ми використовуємо лише раз. Вирішувати таку глобальну проблему потрібно з невеличких містечок, впевнені у Новоселицькій ОТГ. Тому й розпочали співпрацю з європейським партнером, аби крок за кроком навчити українців сортувати відходи
У Новоселицькій ОТГ вчаться сортувати сміття
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)