Розгляд справи щодо отримання хабара обранцем міської ради триває. Перед судом Андрій Кандиба відповідав без свого захисника, оскільки той на лікарняному і за станом здоров’я нібито не зміг з’явитися на засідання. Відповідна заява надійшла до канцелярії. Своєю чергою, суддя зауважила, що Кандиба вимушений буде змінити правозахисника, якщо його лікарняний продовжуватимуть надалі
У Чернівцях відбулось чергове судове засідання у справі депутата свободівця Кандиби
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)