Реформа децентралізації в дії вже 4 роки. За цей час у Чернівецькій області утворили кілька десятків громад, які свого часу довели свою спроможність. Але згодом обласна рада одним рішенням перекреслила важливі досягнення та ухвалила безглуздий перспективний план. І на цьому сюрпризи не закінчились. Цього разу з боку Центральної виборчої комісії, яка відверто затягує вибори в новоутворених ОТГ
ЦВК затягує з виборами у новоутворених ОТГ Буковини
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)