На позачергову сесію депутати Чернівецької міськради зібралися, аби внести зміни до бюджету – розподілити кошти з перевиконання на відповідні об’єкти. До того, як достроково припинили повноваження міського голови, такі рішення обговорювали цілими днями, а проекти та додатки до них мусили бути оприлюднені за 20 днів, як того вимагає закон. Однак влада змінилася, і принцип прозорості потроху нівелюється.
Депутати Чернівецької міськради поділили гроші тихо і всупереч регламенту.
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)