Олексій Каспрук: Я сподіваюся, що у вересні парламент проголосує за перевибори Чернівецької міськради

Чернівецький міський голова Олексій Каспрук в ефірі телеканалу Еспресо нагадав, що він звернувся до Верховної Ради України з проханням призначити перевибори Чернівецької міської ради, але його звернення досі на розгляді Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування. 

“Я сподіваюся, що у вересні депутати за це проголосують”, – сказав Олексій Каспрук. Він також висловив сподівання, що парламент голосуватиме не лише за перевибори міськради у Чернівцях, а й Миколаєві, де мера також відсторонили і він зараз поновлюється через суд, в Луцьку та інших містах і містечках України.

“В нинійшній ситуації в країні нам не потрібні такі конфлікти. Я чітко розумію, кому вигідне це розхитування ситуації, особливо на заході України” – додав мер.

Він також зазначив, що мешканці Чернівців обурені тим, що група депутатів припинила повноваження міського голови і збиратимуться на акції з вимогою призначити дострокові вибори до міської ради.

На запитання ведучого, чи не жалкує він, що не обрав мандат депутата Верховної Ради після виборів 2015 року, Олексій Каспрук відповів: “Не жалкую абсолютно, тому, що чітко розумію, що якби я тоді пішов до Верховної Ради, та проблемна для міста ситуація, яка почалася сьогодні, з непідконтрольністю влади, без балансу сил, почалася б тоді, і невідомо, чи у Чернівцях взагалі  був би міський голова”.

Реклама

Залишити коментар