Спроба пізнати себе через творчість Пауля Целана. У Вижниці стартував 5 міжнародний творчий практикум із художньої кераміки. Протягом місяця 17 кращих митців з України та з-за кордону експериментуватимуть із пластичною глиною, а результати своєї творчості представлять чернівчанам уже 24 серпня. Що творитимуть та як виглядає Целан у кераміці, розкаже моя колега.
Пізнати себе через творчість Целана. У Вижниці стартував пленер керамістів.
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)