Олексій Каспрук обов’язково повернеться на посаду Чернівецького міського голови – нардеп

Народний депутат України Максим Бурбак вважає, що Олексій Каспрук обов’язково повернеться на посаду міського голови Чернівців.

Про це він повідомив сьогодні у коментарі журналістам, пише molbuk.ua.

Політик впевнений, що Каспрук виграє суд щодо визнання незаконним рішення міськради про відставку міського голови, та повернеться на посаду мера.

“Я знаю, що Каспрук буде позиватися до суду через чергову незаконну дію Чернівецької міської зради. І він виграє цей суд. За аналогією справи з відстороненням міського голови Миколаєва, Каспрук, я впевнений на 100 відсотків, повернеться. Єдине питання – скільки це займе часу”, – сказав Бурбак.

Водночас нардеп висловив побоювання щодо використання депутатами міськради грошей з міського бюджету на період відсутності Каспрука на посаді мера.

“Друге питання – що вони за цей час встигнуть зробити із бюджетом міста? А це питання до всіх нас. І я вважаю, що громадськість повинна проявити функцію контролю. Гадаю, це обов’язок 13-ти депутатів, які виступили проти відставки Каспрука. На них лежить уся відповідальність – щоби оця банда просто не “розпиляла” цей бюджет”, – додав Бурбак, заявивши, що обранці із оточення секретаря міськради Василя Продана “бояться публічності”.

Реклама

Залишити коментар