Депутатські забаганки. Рідномістяни хочуть, аби чи не на всіх комунальних підприємствах міста повели аудит. До того ж зробити це має Рахункова палата України. А почалось усе з того, що фіскальна служба нарахувала водоканалу штраф. І хоча підприємство його вже сплатило, деякі обранці й досі нервуються. Тож звідки взявся цей штраф та навіщо депутатам такий масштабний аудит, знає Олена Сороколітня.
Деяким комунальним підприємствам міста погрожують аудитом
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)