Авіакомпанія МАУ розробила зимовий розклад рейсів

Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» завершила планування розкладу сезону Зима 2018/2019.
Зокрема, з 20-го грудня авіакомпанія збільшить частотність рейсів між Києвом і Бангкоком до шести на тиждень, Києвом і Стамбулом – до трьох щоденних рейсів.

Про це йдеться у дописі спільноти AIRPORT CHERNIVTSI у Facebook.

Крім того, як повідомлялося раніше, з 25 жовтня МАУ має намір виконати низку рейсів з Києва до Ла-Романи (Домініканська Республіка). Польоти виконуватимуться по понеділках і четвергах з інтервалом в десять діб. З 27 грудня туристи отримають можливість дістатися до ще одного популярного курорту – Гоа.

Водночас, інтенсивність польотів між Києвом та Алмати буде знижено з семи до чотирьох, а між Києвом і Астаною – до трьох рейсів на тиждень.

У зимовий період буде незначно скорочено частотність на таких європейських напрямках з Києва, як Ларнака, Венеція, Афіни, Барселона, Мадрид, Рим, Франкфурт, Брюссель, Рига, Вільнюс, Стокгольм, Гельсінкі, Лондон, Копенгаген, Анкара, Мілан (Бергамо), Прага і Відень.

Частотність далекомагістральних рейсів до Пекіна і Торонто скоротиться на один і два рейси на тиждень відповідно. Незначним буде скорочення польотів до Тель-Авіва, Баку, Єревана, Тбілісі, Аммана і Тегерана. Разом з цим буде виконуватися менша кількість прямих міжнародних рейсів з Івано-Франківська до Валенсії і Аліканте, а також зі Львова до Мадрида.

На внутрішніх рейсах з Києва до Харкова та Львова виконуватиметься на один рейс на тиждень менше.

«Рішення стосовно оптимізації зимового розкладу прийнято за підсумками ретельного вивчення потенційного попиту на окремих напрямках та оцінки економічного ефекту. Так, збільшення інтенсивності польотів між Києвом і Бангкоком в зимовий період продиктоване зростанням інтересу до цього напрямку з боку як пасажирів з України, так і туристів з Європи, які подорожують транзитом через Київ», – зазначив віце-президент МАУ з комерції Сергій Фоменко.

Рішення щодо скорочення частотності частини рейсів продиктоване вираженою сезонністю попиту, який знижується взимку, і тимчасовим скороченням флоту в зв’язку зі зміною покоління Boeing-737 класичної серії на авіалайнери Нового Покоління. Таким чином, кількість рейсів протягом зимового сезону 2018/19 адаптовано під потенційний попит з урахуванням досвіду кількох попередніх років.

Реклама

Залишити коментар