Нехтували проблемами людей заради відтермінованої показухи. Упродовж тривалого часу депутати міської ради разом із секретарем ніяк не могли знайти компромісного рішення зі скандальним забудовником. Через це багатоповерхівку на Рівненській, 10 не здавали в експлуатацію, а люди, які купили там квартири, мусили винаймати інше житло. Ухвалення рішення обранці блокували до того часу, доки не відсторонили таємним голосуванням міського голову Олексія Каспрука від виконання обов’язків.
Відтермінована показуха. Будинок на Рівненській, 10 пообіцяли здати в експлуатацію
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)