Максим Бурбак: Перспективний план розвитку Чернівецької області суперечить методології створення ОТГ

Народний депутат України Максим Бурбак запропонував Кабміну ретельно перевірити факти непрозорого,  кулуарного процесу розробки та схвалення змін в перспективний план розвитку Чернівецької області. Він пообіцяв, що зробить все можливе, аби думка мешканців Сокирянщини і Кельменеччини була врахована.

Про це нардеп повідомив на власній сторінці у Facebook.

“Неодноразово публічно виступав проти непрозорого процесу внесення змін в перспективний план розвитку Чернівецької області. Його розробили в нетрях облдержадміністрації під неухильним контролем місцевих латифундистів-аграріїв та проголосовали минулого тижня на сесії облради навіть без обговорення.

Вважаю, що цей факт повинен бути одним з перших ретельно досліджений перевіркою з Кабміну, яка зараз проходить в області. Проголосований план суперечить методології створення ОТГ, затвердженої Кабміном, а також суперечить баченню свого розвитку громадами Кельменецького та Сокирянського районів.

В супровідному листі, підписаному Головою Чернівецької ОДА Олександром Фищуком, зазначено, що проект плану пройшов широке обговорення в кожному районі за участі народних депутатів-мажоритарників, депутатів місцевих рад всіх рівнів, сільських голів, тощо.

Так хочу Вам повідомити, що на відміну від Вашої позиції в Кельменцях переважна більшість сільських голів підтримує ідею створення 3-х громад. Натомість в Сокирянському районі – Сокирянська ОТГ двічі успішно оскаржувала попереднє рішення облради. В новому ж рішенні знову нічого не змінили, в супереч рішенню судів.

Тому змушений звернутись до Уряду з пропозицією ретельної перевірки вказаних фактів непрозорого, не публічного, кулуарного процесу розробки та схвалення такого необхідного для майбутнього розвитку області рішення. Я зроблю все від мене належне, щоб думка Кельменеччини та Сокирянщини була врахована повністю! Кулуарна змова ретроградів керівників та козачат-аграріїв не пройде!!!”, – йдеться в дописі Максима Бурбака.

 

Реклама

Залишити коментар