Пішов проти волі чернівчан, а тому вигнаний із депутатського обєднання. Андрія Брязкала – зятя рідномістянівця Валерія Чинуша та одного із 29-ти запроданців, які підтримали припинення повноважень міського голови, виключили з міжфракційного об’єднання “Спільними зусиллями захистимо Чернівці”. Щоправда, секретар міськради чомусь побоявся чи просто не хотів зачитувати відповідне повідомлення.
А.Брязкала вигнали із міжфракційного об’єднання 01.08.2018
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)